Sharlota prozradila, že v zákulisí The Voice to občas vypadá jako na táboře! Co se tam děje?

Do studia Snídaně s Novou jako každé pondělí zavítala moderátorka zákulisního pořadu Voice Zone Sharlota. Tentokrát divákům prozradila, jak si moderátoři zpříjemňují natáčení a uvolňují atmosféru. Blíží se také čas pro moderátorky Terezu Kerndlovou a Máriu Čírovou, které doposud byly jen „v pozadí“. Co si o nich Sharlota myslí?

Ještě než se rozhovor stočil na samotný pořad, se musela Sharlota přiznat, že nosí paruky. Mladá rapperka se ale za svůj „módní doplněk“ nestydí. Ve sbírce má pěkných pár kousků, a to včetně růžové, modré nebo fialové. Moderátoři Snídaně se ihned chopili příležitosti a se Sharlotou se domluvili, že napříště dorazí v některé z výstřednějších barev.

Sharlota ve snídani 3
Zdroj: Nova.cz

Sharlota mluví o tom, že natáčení je pro ni čím dál tím emotivnější, jelikož díky předtočeným dílům zná osudy soutěžících dopředu. S některými za tu dobu stihli moderátoři navázat vztahy, tudíž je pro ně těžké se s nimi během K.O. kol rozloučit. K.O. kola budou následovat po nedělní poslední „blind audition“. Sotva se týmy zkompletují, budou muset koučové začít redukovat počet svých svěřenců skoro na půlku.

Sharlota ve snídani 2
Zdroj: Nova.cz

Nakonec se Sharlota rozpovídala o Tereze Kerndlové a Márii Čírové, tedy dvou sličných dámách, které soutěžícím i divákům průběh show zpříjemňují. Doposud se na televizních obrazovkách objevovaly jen v zákulisí, ale s blížící se poslední „blind audition“ se i ony dostanou na výsluní. Ačkoliv ani jedna není moderátorkou z povolání, všichni účastníci snídaňové diskuze se shodli, že to nevadí. Tereza i Mária jsou zpěvačky, tudíž se lépe než kdokoliv jiný dokážou vcítit do kůže soutěžících a ve vypjatých situacích jim podat pomocnou ruku.

 

Show The Voice Česko Slovensko sledujte každou neděli od 20:20 na Nově.

Nova.cz