Proč si Vojta Dyk zakrýval oči při otočení křesla? Sharlota prozradila jeho tajemný záměr!

Po bojích Vojty a Pepy v pořadu The Voice Česko Slovensko přišlo další překvapení. Mladý zpěvák šokoval účinkující, která si moc přála být v jeho teamu, tím, že se otočil jako poslední a ještě k tomu si dlaněmi zakrýval oči. Proč to udělal?

Žena mnoha tváří a současně moderátorka pořadu The Voice Zone Sharlota opět poodhalila informace ze zákulisí The Voice a jednou z nich je tajemná reakce Vojty Dyka na vystoupení talentované blondýnky Elišky Urbanové. Velkým snem účinkující bylo dostat se do jeho týmu a musíme říci, že je opravdu o co stát. Její zpěv byl energický a velmi poutavý. Většinu vystoupení to sice vypadalo, že se jí přání bohužel nesplní, ale zpěvák nakonec překvapil a otočil se jako poslední a ještě k tomu s dlaněmi přes obličej. Eliška z jeho reakce byla sice dost nesvá a bála se toho, až ji uvidí, ale vysvětlení je zcela jasné: „Řekl, že chce mít jednoho člověka jako takovou divokou kartu a že nechce vidět, jak ten člověk vypadá,“ okomentovala celou situaci Sharlota.

Sharlota ve snídani
Zdroj: Nova.cz

I přes to, že podstata soutěže spočívá v tom, že koučové jsou otočeni k účinkujícím zády, aby nemohli soudit nic jiného, než jejich hlas, není jim to úplně příjemné. „Ze strany koučů několikrát zaznělo, že je to takový nerespekt vůči zpěvákovi.“ Sama Sharlota však přiznává, že by si jinak porota dělala o lidech předčasně obrázek, který by mohl ovlivnit jejich rozhodnutí, což by byla škoda.
Sharlota ve snídani
Zdroj: Nova.cz


Show The Voice Česko Slovensko můžete sledovat každou neděli od 20:20 na Nově.

Nova.cz