Moderátorku Snídaně Nicol zasáhla kritika diváků. Poslala jim jasný vzkaz

Od pondělí 15. dubna mohou diváci ranního pořadu Snídaně s Novou vídat novou moderátorskou dvojici ve složení Milan Peroutka a Nikola Čechová, která je více známá pod přezdívkou Shopaholic Nicol. Mladý herec a známá youtuberka byli z nové výzvy nadšeni a těšili se na něco nového. Ač již mají zkušenosti s moderováním z hudební televize, tak u diváků Snídaně s Novou vzbudili rozporuplné reakce. Jak na negativní komentáře mladičká moderátorka reagovala?

Nikola je mnohým známá hlavně díky svému youtube kanálu, který je jedním z nejúspěšnějších v Česku, a má proto spousty fanoušků. Nejde se však zavděčit všem, což už sama ví. Po premiéře nové dvojice ve Snídani s Novou se na sociálních sítích vyrojila spousta komentářů a ne všechny byly pozitivní.

 

Nikola je zvyklá na určitou komunitu lidí, kteří ji na sociálních sítích sledují. Snídaně s Novou je něco úplně jiného a bude si muset zvyknout. „Ze začátku jsem měla hrozně dobrý pocit sama za sebe, měla jsem skvělou zpětnou vazbu od vedení a lidí, co mě znají. No a najednou vlastně úplně cizí lidi mě hodnotili na základě předsudků,“ říká Nikola. Zůstává však optimistická. „Musíme přesvědčit lidi o tom, že ten výběr byl správný a že snad na nás budou rádi koukat,“ doplňuje odhodlaně.

 

Novou Snídaňovou dvojici můžete sledovat vždy ráno na Nově! Snídaně s Novou startuje za pět minut šest. 

TV Nova