Důležité není vyhrát, ale zúčastnit se. Sharlota ve Snídani vyzdvihla zkušenosti, které The Voice nabízí

Jako každé pondělí i na apríla zavítala do studia Snídaně s Novou moderátorka zákulisního pořadu The Voice Zone Sharlota. Tentokrát hlavním tématem bylo první vyřazovací kolo, které diváci televize Nova mohli sledovat v neděli večer. Potetovaná rapperka prozradila i to, koho jí bylo nejvíce líto, že soutěž opustil.

Prvním z koučů, který svůj tým musel zredukovat na polovic, byl Vojta Dyk. Ten čelil velmi nelehkému úkolu. Každý zpěvák v jeho týmu byl originálem, a tak za většinu odchodů zodpovídala nezvládnutá tréma. Svými rozhodnutími se Vojta nemůže zavděčit všem, ale rozhodně si za nimi stojí.

Sharlota ve snídani 1.4. 2019, 1
Zdroj: TV Nova

Sharlota nejvíce oplakala odchod Viktoriye Michsenko. Výrazná osobnost nejen na pódiu, ale i mimo něj, se včera večer se soutěžící k překvapení mnohých rozloučila. Na mnohé lidi prý Viky působila, že nemá dostatek pokory, nebo že byla přespříliš sebevědomá. Sharlota ale tyto výtky neuznává. Měla možnost Viktorii poznat lépe, nejen skrze televizní obrazovku. Poukazuje také na to, že modrovlasá zpěvačka není původem z Česka, tudíž některým divákům její charakter a chování může být cizí.

Sharlota ve snídani 1.4. 2019, 2
Zdroj: TV Nova

Dalším velkým talentem, který měl namále, byl Jakub Moulis. Vojta ho poslal do „zóny ohrožení“, tedy jakéhosi meziprostoru. Jedná se o situaci, kdy si kouč není jistý, zda si soutěžícího v týmu ponechá. Jakub nebyl jediný, který se ocitl v nejistotě, ale na rozdíl od ostatních netrvalo dlouho a mohl se radovat. K sobě do týmu si ho totiž „ukradl“ Pepa Vojtek.

Sharlota ve snídani 1.4. 2019, 3
Zdroj: TV Nova

Všichni snídaňoví diskutující se shodli, že ale vůbec nevadí, když některý ze soutěžících skončí. V této fázi už se stačili dostatečně představit všem, nejen divákům, ale i potencionálním lovcům talentů. Účasti v soutěži, i přes vyřazení, tedy rozhodně nemusejí litovat. Zkušenosti, které díky The Voice nasbírali, jsou bezpochyby k nezaplacení.

Show The Voice Česko Slovensko sledujte každou neděli od 20:20 na Nově.
 

TV Nova