Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Jak si správně připravit ranní kávu? Jak očkovat proti černému kašli? Nejen to se dozvíte ve čtvrteční Snídani!

Připravte si správně kávu se čtvrteční Snídaní!

Jak si správně připravit ranní kávu? Jak očkovat proti černému kašli? Nejen to se dozvíte ve čtvrteční Snídani!

6:20, 6:40
Ranní káva
Káva, to je nápoj, který nás provází celým dnem. Ráno má svůj specifický úkol – vzbudit nás. Jak si správně připravit tu nejlepší ranní kávu? Prozradí naši hosté Tomáš Bilík a Libor Hladík.

6:50, 7:50
Očkování nejen matek proti černému kašli
Ve čtvrtek 1. března začne Ústav pro péči o matku a dítě v pražském Podolí nabízet matkám a jejich blízkým očkování proti černému kašli. Tento dávivý kašel ohrožuje totiž ty nejslabší – malé děti. Ty ale ještě nemohou být očkovány. Očkování ale mohou podstoupit ti pro novorozence nejbližší – matka, otec, sourozenci, prarodiče apod. a samozřejmě také zdravotníci. Více se dozvíte od MUDr. Marcely Černé z Ústavu pro péči o matku a dítě.


7:40, 8:40
Česko vítá jaro
Ačkoli lidová pranostika říká, že svatá Eudokie psa až po uši sněhem zavěje, a denní teploty v České republice dosahují v průměru pouhých 2,2 stupně Celsia, máme důvod k radosti. Protože ať už se nám to podle počasí za oknem zdá, nebo ne, je tu první jarní měsíc. Česko vítá jaro. Jak?


8:15, 8:50
Ordinace v růžové zahradě 2
V prvním březnovém díle Ordinace v růžové zahradě 2 zavládne svatební nálada. Jak dnes od 20:00 budou svatbu prožívat ženich a nevěsta ( MUDr. David Suchý a MUDr. Zdena Tichá) i jejich svědci a příbuzní, o tom bude ve Snídani s Novou mluvit představitelka Marty Tiché Vlasta Žehrová.

8:20
Celeste Buckingham
Česko-slovenská verze MTV přináší další exkluzivní klipovou premiéru! Tentokrát představí už ve čtvrtek 1. března 2012 v 16 hodin novinku od zpěvačky Celeste Buckingham. Celeste natočila nový sexy klip ke své skladbě Nobody Knows, která původně vznikla jako součást charitativního projektu a jejíž autorkou je zpěvačka samotná.

Moderátoři: Zora Kepková + Tomáš Krejčíř
Zprávy: Petr Suchoň
Počasí a doprava: Jana Adámková
Internet: Petr Říbal

 

4 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře

Náš Tip

Chcete ročně ušetřit tisíce korun? Máme pro vás řešení. Využijte srovnávačů a kalkulaček
Finančního rádce TN.cz. Kalkulačka plynu vám pomůže uspořit až 8 000 Kč ročně a díky srovnání povinného ručení si pojistíte auto co možná nejvýhodněji.