Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Pokud toužíte po krásném zdravém porostu bez plevele, musíte mu věnovat dostatek odpovídající péče. Jak na to, nám v několika základních krocích poradí náš další host. Také zjistíme, jak se daří lososům v Česku.

Naučte se pečovat o trávník se středeční Snídaní

Pokud toužíte po krásném zdravém porostu bez plevele, musíte mu věnovat dostatek odpovídající péče. Jak na to, nám v několika základních krocích poradí náš další host. Také zjistíme, jak se daří lososům v Česku.

6:20, 7:20
Evropský den sousedů
30. květen je Evropským dnem sousedů. Vycházíte-li s tím svým dobře či dokonce skvěle, važte si toho. Sousedské spory totiž mnohdy končí u soudu. O tom by mohl své vyprávět nejeden advokát.

6:50, 7:50
Nové sanitky
Při nehodě sanitky bude větší pravděpodobnost, že posádka přežije. A to díky větším nárokům na bezpečnost.
Přísnější požadavky na technický stav vozů záchranných služeb půjde v platnost od nového roku. Co to znamená pro soukromé přepravce, nám přijde prozradit náš další host.

7:40, 8:40
Nový klip Celeste
Dnes má premiéru na české mutaci hudební stanice MTV nový klip Celeste Buckingham. Kde se natáčel, o čem písnička je a další drby ze zákulisí vzniku tohoto klipu, nám přijde prozradit a na premiéru klipu pozvat přímo hlavní protagonistka – zpěvačka Celeste Buckingham.

8:15, 8:50
Péče o trávníky
Součástí každé zahrady jsou travnaté plochy. Ovšem není trávník jako trávník. Pokud toužíte po krásném zdravém porostu bez plevele, musíte mu věnovat dostatek odpovídající péče. Jak na to, nám v několika základních krocích poradí náš další host.

8:20
Lososi v NP České Švýcarsko
Rybáři a ochránci přírody vypustili do říčky Kamenice v Českém Švýcarsku 120 tisíc kusů plůdku lososa obecného. Ano, čtete dobře, losos v českých vodách. Na začátku minulého století to nebylo nic zvláštního. Proč se jim v Česku přestalo dařit i v čem jsou tyto ryby specifické? O tom si budeme povídat s ředitelem NP České Švýcarsko, Pavlem Bendou.

Moderátoři: Iveta Kořínková + Aleš Lehký
Zprávy: Marcela Škábová
Počasí a doprava: Michal Jančařík
Internet: Petr Říbal
Pátrací relace: kpt. Zuzana Součková
 

2 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře

Náš Tip

Chcete ročně ušetřit tisíce korun? Máme pro vás řešení. Využijte srovnávačů a kalkulaček
Finančního rádce TN.cz. Kalkulačka plynu vám pomůže uspořit až 8 000 Kč ročně a díky srovnání povinného ručení si pojistíte auto co možná nejvýhodněji.